Info

RymarovSkate je často aktualizovaná webová stránka věnovaná Rýmařovské scéně skateboardingu a lidem kolem něj. Naleznete zde dění okolo nás, ale i všeho ostatního co tato kultura sebou přináší.

Money Contest

První ročník - se úspěšně uskutečnil 14.8.2010 za slunečného dne se super atmosférou. Kdo se zůčastnil, jistě si musel všimnout i problému, který jsme museli řešit již před začátkem akce. Jistí tři obyvatelé Rýmařova se totiž "ztřískali" tak, že odmítali dobrovlně opustit areál se slovy: "Vy kur** mě chcete vyhazovat? tahněte do pi**! Vám zakroutim a utrhnu hlavu!". Jediné možné řešení proto byl zásah policie, jenže ti kapku nepochopili, co se od nich očekává a jejich zásah proběhl pouze jako řečnění do větru. Naštěstí se tihle tři individua zvedli a šli jinam (Sice se tam pak ještě objevili, ale to už alespoň neprudili). S minimalně hodinovým zpožděním nakonec akce začla. Všechny tři sekce se odjeli bez jakýchkoliv problémů a se super atmosférou. Z první sekce GoS si prize money odnesl Honza Gottvald. Z druhé sekce bylo hodně těžké se rozhodnout, jelikož padli hodně vyrovnané triky. Ve finále jsme proto měli dva jezdce se stejným počtem bodů, proto se museli jet další dvě jízdy finalistů. Nakonec si z této sekce odvezl prize money Zdena Balcar. Třetí 20minutová sekce byla opravdu nadupaná těmi nejlepšimi triky, které jezdci mohli předvést. Pádů bylo nespočet, ale o kvalitní triky bylo postaráno. Největší pekla zajel opět Zdena Balcar, takže i z této sekce cash balil právě on.O co vlastně jde? Jedná se o skate contest v Rýmařově. Chceme tak podpořit a oživit skateboardingu u nás a v okolí. Jde v podstatě o závod složený ze tří sekcí. První sekce je klasická hra "Na zmrda" alias Game of Skate (více v pravidlech). Druhá sekce je klasická jízda kde je hodnocena bodově čistota jízdy a triků. Třetí sekce je klasicky jam, kde se všichni pokouší o best trick.

Kdy? ??.??.2011
V kolik? od 16:00 do 20:00
Kde? Nový skatepark v areálu Hedvy (Flemda)

Line-up:
16:00 - Zahájení + registrace, rozježdění
17:00 - První kolo [Game of Skate]
18:00 - Druhé kolo   [jízdy 2x po 90sek]
19:00 - Finálové jízdy   [3 top rideři]
19:30 - Třetí kolo [Best Trick - 20minut JAM]
20:00 - Vyhlášení
(Případné časové změny se odvíjí od počtu registrovaných riderů)

Registrace do contestu je 30Kč,- a platí se přímo na místě organizátorům. Výherci díky tomu neodchází s prázdnou, ale dělí se celková suma z registrace mezi ně. Vztup pro fanoušky je volný a jsou proto zváni všichni příznivci skateboardingu, rozhodně se bude na co koukat!

Rozdělení výhry z registrace:
První sekce - 35%
Druhá sekce - 35%
Třetí sekce - 30%
Rozhodčí pro rok 2010:
Filip Tomeš
Danny Kamenský
Marek Pech