Info

RymarovSkate je často aktualizovaná webová stránka věnovaná Rýmařovské scéně skateboardingu a lidem kolem něj. Naleznete zde dění okolo nás, ale i všeho ostatního co tato kultura sebou přináší.

TransfusionPůvodně video bylo pojmenováno jako "Rymate", ale jak čas běžel RS chtělo oživit svou produkci videí, takže pozměnili název na "Transfusion" ,který má symbolizovat novou mladou krev členů.

Transfusion je v podstatě už dlouhodobý projekt, protože začatek natačení se datuje k dubnu roku 2009. Bohužel však během roku materiál zestárnul, protože to co se vyhroceně točilo před půl rokem jako velká pecka, by se teď dalo odjet do pár pokusů. Navíc hodně materialu se stratilo neznámo kde. Pár záběrů, přeci jen zůstalo, ale ten největší problém je změna kamery. Přešlo se totiž na HD kameru s rozlišením 1280x720 (16:9) a širokoúhlým objektivem (tzv. rybým okem) a původní materiál je natáčen v nižším rozlišení.

Transfusion je profilové video, jehož střihu a režie se ujal Jimmy Puda a ke spolupráci si přizval Honzu Gottvalda s Lukášem Nedomlelem. Pořadí profilů zůstane tajné až do premiéry a hlavní diktát můžeme čekat od těchto riderů: Filip Tomeš, Petr Kmenta, Honza Gottvald, Jakub Puda, Lukáš Nedomlel, Honza Nedomlel a další...

Samostatné profily by měli být dlouhé zhruba 2-3minuty pouze s tím nejlepším natočeným materiálem. Záběry budou z více měst české republiky, ale převážně z Rýmařovska. První ochutnávku v podobě traileru můžete již zkouknout o něco níže. Už teď můžeme s klidem říct, že to pro nás bude velice přelomové video. K vidění bude něco málo ze skateparku, ale hlavně snad pořádně krvavý street. Na DVD určitě nebudou chybět jako bonusy: pády ani komické situace co se nám stali při natáčení.